Tack för din förfrågan! Du får inom kort ett erbjudande.
Hoppsan! Hoppsan! Något gick fel. Detta blev svaret: 
__
Antal licenser/ användare:

Fyll i formuläret & få en offert idag.

Svensk support på telefon/ online eller på plats.
Månadsvis eller årsvis e-faktura inkl svensk moms.
Våra konsulter hjälper dig med installation, migrering och utbildning för admin och användare.
Vi hjälper dig att få maximalt ut av ditt abonnemang.

Cloud Solutions hjälper dig att få ut det mesta och bästa av Dropbox

Cloud solutions

Vårt team består av erfarna och duktiga konsulter  som är vana att driva komplexa IT-projekt på ett framgångsrikt vis inom olika branscher. Från byggföretag till advokatbyråer, från fåmansbolag till stora bolag verksamma i hela Norden.

Cloud Solutions är leverantörsoberoende och vi väljer de lösningar som är ”Best of breed” i vår portfölj. Oavsett om det handlar om säkerhet, digitala signaturer eller videokonferens. I vår portfölj hittar du bland annat Zoom, Slack, Onelogin, Bettercloud och Cloud Fastpath. Vi talar ditt språk och vill säkerställa att du får den lösning som passar dig och ditt företag bäst.

Visste du att vi är den enda Dropbox Elite partnern i Norden?

Cloud Solutions har hjälpt över 250 företag med Dropbox Business.
Från start till Molnet.

"Hej Lena- hur är läget?"
Den bästa och trevligaste kundsupporten, på svenska.

När du köper Dropbox Business från Cloud Solutions får du en personlig konsult. Denna konsult kan hjälpa dig att komma igång med uppsättning, integrationer eller annan konsultation kring din Dropbox lösning.

Glöm opersonlig och engelsktalande kundsupport via mail, chatt eller långa telefonköer. Din kundkontakt känner dig och din verksamhet. Vi bryr oss om våra kunder, på riktigt.

Våra konsulter finns på telefon & online kl 9-17 måndag till fredag.

Vilka är vi? 

Hans Liljedahl
CEO / CMO/ CSO
Hans@cloudsolutions.one
Patrik Hallberg
Head of Consulting
Patrik@cloudsolutions.one
Eirik Rörnes
Innesäljare och konsult
eirik@cloudsolutions.one
Kalle Axelman
Konsult
Kalle@cloudsolutions.one
Kahru Alatalo
Konsult
Karhu@cloudsolutions.one
Tony Englund
Konsult
Tony@cloudsolutions.one
Rejane Arruda
Marketing
rejane@cloudsolutions.one
Ragnar Bö
CFO
ragnar@cloudsolutions.one